KONST / Litografier / Färglitografi 17548189

nr 1754 8189

Lennart Jirlow

(1936-2020), Sverige

Signerad, numrerad 237/280, i svängdörren. Färglitografi, bildmått: 56x37 cm, yttermått inklusive ram: 74x54 cm

Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.

Utrop:

1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:45:04)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 20:43:57

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow